Domaćini pokazali dominaciju!

Uzbudljivo veče je danas bilo, domaćini odneli bodove!

#1 Fk Keln – RB Lajpcig ~ (2:1)

FK Keln je pokazao zube protiv RB Lajpciga, i pokazao da nije bio autsajder na današnjem susretu. Prvi gol za ekipu Kelna je postigao Jonas Hektor na samom početku drugog poluvremena (46′), zatim su momci iz Lajpciga spremili odgovor i uzvratili za 1:1 u 59. minutu, i konačan rezultat za 2:1 je postavio takodje Jonas Hektor u 60. minutu. Mora se priznati da je bilo njegovo veče! Na jednoj strani veselje, a na drugoj tuga, jer su najverovatnije momci iz Lajpciga izgubili sve šanse za titulu Nemačkog šampiona.

#2 Arminija Bilefeld – FK Šalke 04 ~ (1:0)

Šalke izgleda ne daje znake života. Ekipa Bilefelda ih je deklasirala. Jedini gol na utakmici je postigao Fabijan Klos u 50. minutu, i imali su priliku da udvostruče razliku u 80. minutu kada je strelac jedinog gola Fabian Klos omašio kazneni udarac.

#3 Bajern Minhen – Bajer 04 Leverkuzen ~ (2:0)

Bajern iz Minhena je rano došao do vođstva u 7. minutu preko Erik Maksim Čupo-Motinga, a zatim je rezultat udvostručio Jošua Kimih u 13. minutu. Pitanje šampiona je po svemu sudeći rešeno, može li neko ovim momcima da stane na put?

Image

#4 Ajntraht Frankfurt – Augzburg ~ (2:0)

Sjajna partina ekipe iz Frankfurta, blizu su ostvarenja cilja, Liga šampiona je sve bliža. Prvi gol na meču postigao je Martin Hintereger u 37. minutu, a tačnu na meču je stavio Andre Silva u 58. minutu na asistenciju Filipa Kostića. Ovo je našem reprezentativcu 13. asistencija.