Juve se približio Milanu, Interov remi ne predstavlja veliki problem

Milan je vodio u prvom poluvremenu golom Hakana Čalhanoglua, medjutim ekipa Sasuola je uspela da preokerne rezultat za samo 7 minuta. Dvadesetjednogodišnji Raspadori je ušao sa klupe u 64. minutu, postigao je dva gola i bacio Milan na noge!
Poraz Milana na San Siru iskoristio je Juventus koji je savladao ekipu Parme sa 3:1 i tako se približio na samo 1 bod! Svakako je u ovom trenutnu nerealno da Juventus dodje do prvog mesta nakon poraza u Bergamu.

Image

Remi Intera ne predstavlja neroazurima veliki problem u ovom trenutku i sve nam više miriše na dugo čekanu titulu Serije A.
Zanimljivu utakmicu u Djenovi ulepšao je 100. gol Gorana Pandeva. Iako ima 37 godina Pandev je prvi fudbaler iz Makedonije koji je ovo uspeo u ligama petice. Benevento je dva puta vodio golovima Viole iz penala i Lapadule, ali je Makedonac uspeo da izjednači pa se rezultat iz prvog poluvremena nije promenio.