Dimitri Paje blistao u pobedi Marseja nad Remsom

Na stadionu Ogist Delon videli smo uzbudljiv meč 34. kola francuske Lige 1.
Marsej je večeras prekinuo niz od 9 utakmica bez poraza Remsa. Ekipa Remsa je odlično počela utakmicu i postigla pogodak golom momka koji ima samo 19 godina (Natanail Mbuku). Medjutim Marsej je uspeo da za samo 5 minuta preokrene rezultat u svoju korist, golovima Pajea u 41. minutu i Milika u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.
U drugom poluvremenu ekipa Remsa ostala je sa igračem manje, to je iskoristio iskusni Dimitri Paje u 76. minutu i postigao pogodak na asistenciju Ronžjea. Arkadijuš Milik je postigao gol u 81. minutu, ali nažalost gol je poništen odlukom VAR-a, ovaj fantastični dvojac nije uspeo da ponovi učinak iz prvog poluvremena, pa je konačan rezultat ostao 3:1 u korist Marseja.
Za vikend nas očekuju novi dueli 34. kola i nastavak trke za titulu Lige 1!