Goleada u Mančesteru, Viljareal savladao Arsenal!

Završene su prve polufinalne utakmice u Ligi Evrope, u Engleskoj su se sastali Mančester junajted i Roma, gde je pobedu odneo domaćin 6:2, u drugoj utakmici Viljareal je savladao Arsenal 2:1.

Nakon prvog poluvremena niko nije mogao ni da nasluti da Mačester može da dodje do ubedljive pobede. Crveni đavoli su poveli u 9. minutu gol je postigao Bruno Fernandes, da bi nakon toga Roma preokrenula golovima Pelegrinija i Džeka i tako su otišli na odmor sa golom prednosti. A onda u drugom poluvremena igrači Junajteda postižu čak 5 golova, u listu strelaca u drugom poluvremenu su se upisali Kavani dva puta, Fernandes sa bele tačke i Grinvud je postigao gol za konačnih 6:2. Velika prednost za tim iz Engleske i samo pravo čudo treba da se desi u Italiji kako bi Roma prošla dalje.

U drugoj utakmici sastali su se Viljareal i Arsenal i pobedu je odneo domaćin. Viljareal je svoje golove postigao u prvom poluvremenu, Trigueros i Albiol su bili strelci, u drugom poluvremenu smo videli jedan gol i dva crvena kartona. Prvo je Sebaljos dobio drugi žuti karton, malo ko je tada očekivao da Arsenal može do gola, međutim sa bele tačke u 73. minutu Pepe postiže pogodak, u 80. minutu i domaći ostaju sa igračem manje. Ovde nas očekuje već dosta zanimljiviji revanš.