Barsa propušta priliku da se popne na vrh La Lige!

Barselona je ispustila prvo mesto u ligi nakon šokantnog poraza od Granade na Kamp Nou.
Lionel Mesi je doveo Katalonce u vođstvo u prvom poluvremenu, ali je Darvin Mačis nakon 15 minuta igre u drugom poluvremenu izjednačio na 1:1.
Ronald Kuman je par minuta nakon pogotka žustro reagovao, te ga je glavni sudija Fuertes isključio. Tu nije bio kraj šokovima za Katalonce. Naime, Horhe Molina glavom matira Ter Štegena u 79. minuti i donosi Granadi sva 3 boda!
Posle ovog poraza Katalonaca, Atletiko Madrid ostaje prvi na tabeli sa 73 boda, dok Real Madrid i Barselona slede sa 71 bodom. Takođe, mimo velike trojke, u trku se može uključiti i Sevilja koja je četvrta sa 70 bodova.. Preostalo je još pet utakmica i La Liga je neizvesnija nego ikad!