Neroazuri i Rosoneri identičnim rezultatom savladali rivale

Počelo je 34. kolo Serije A. Inter je savladao ekipu Krotonea u gostima i sada je sve bliži dugo čekanoj tituli. Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali vidjena je jako lepa igra Intera uz puno šuteva i dobrih šansi.
Gol u 69. minutu postigao je Eriksen na dobru asistenciju Lukakua. Da bi krajnji rezultat utakmice postavio Marokanac Hakimi u drugom minutu nadoknade.

Na stadionu San Sira videli smo pobedu Milana sa identičnim rezultatom. Ekipa Stefana Piolija pokušava da vrati energiju i samopouzdanje kako bi osigurali Ligu šampiona za sledeću sezonu. Hakan Čalhanoglu otvorio je ovaj susret u 6. minutu meča, Benevento nije uspeo da izjednači do prvog poluvremena iako su imali veliki broj šansi. Tačku na ovaj meč stavio je Teo Ernandes golom u 60. minutu.

Večeras smo mogli da gledamo još jednu dobru utakmicu izmedju Verone i Specije, koja je završena 1:1. Sreća nije bila na strani Verone danas. Gol im je poništen već u 4. minutu odlukom VAR-a, zbog ofsajda. Salsedo je otvorio drugo poluvreme golom u 46. minutu, medjutim Specija je uspela da izjednači golom Saponare u 86. minutu i upiše bod u gostima.