Trka za titulu Lige 1 se nastavlja!

Večeras smo mogli da ispratimo dva duela glavnih kandidata za osvajanje ovogodišnje titule Lige 1.
PSŽ je na svom stadinu pobedio ekipu Lansa sa 2:1. Parižani se nisu toliko izdvajali u prvom poluvremenu, ali je ipak gol uspeo da postigne Nejmar u 21. minutu i tako otvori ovaj susret. U drugom poluvremenu Nejmar se našao u ulozi asistenta, gol je postigao Markinjos u 59. minutu. Lans je uspeo brzo da uzvrati golom Ganaga samo 2 minuta kasnije i tako smanjio rezultat opet na minimalnu prednost domaćina. Ekipa Lansa nije uspela da izjednači rezultat iako je mogla da uspe u nekoliko navrata.

Ekipa Lila nije dozvolila Nici nijedan šut ka golu! Lil je pokazao neverovatnu moć i snagu i rutinski savladao ekipu Nice sa 2:0. Jako zanimljiva činjenica da gosti nisu uspeli da upute nijedan šut na ovom meču. U 13. minutu meča po ko zna koji put, strelac je bio ko drugi nego Burak Jilmaz. Tačku na meč stavio je njegov nacionalni kolega golom iz odbitka u 56. minutu susreta.
Trka za titulu je sve više neizvesnija! Sutrašnji duel Monaka i Liona, odlučuje ko će se pridružiti Parizu i Lilu!