Siti je prvi finalista Lige šampiona!

U prvoj utakmici na gostujućem terenu Mančester siti je pobedio PSŽ 2:1, večeras na svom terenu Siti je slavio 2:0 i tako su postali prvi finalisti Lige šampiona za sezonu 2020/21.

Više se očekivalo od Parižana u revanš utakmici, ali nisu pokazali pravu igru i zasluženo su ispali.

Moglo je sve lepo da počne za Parižane kada je Kujpers pokazao na belu tačku, ali nakon konsultacije sa VAR-om poništio je svoju odluku. Par minuta kasnije Građani dolaze do prednosti, kada je gol postigao Marez, isti igrač postigao je gol u 63. minutu i tako je rešio dilemu. Takodje, Marez je postigao i jedan gol za Siti u prvoj utakmici, defitinvo najbolji igrač u ove dve utakmice.

U 69. minutu Di Marija dobija crveni karton i tako pokazuje svu nemoć Parižana u ovoj utakmici.

Sutra od 21:00 očekuje nas drugo polufinale u kojem se sastaju Čelsi i Real Madrid, a rezultat prve utakmice je 1:1.