Goleada u Torinu, Juventus ostao u trci za LŠ

U 36. kolu Serie A bilo je dosta zanimljivih mečeva. Fudbaleri Milana su nakon ubedljive pobede nad Juventusom u Torinu nokautirali i ekipu Torina sa 7:0! Ante Rebić bio je posebno raspoležen i za 12. minuta postigao je tri gola. Lacio je golom Imobilea u 95. minutu stigao do pobede od 1:0 nad ekipom Parme. Juventus najneprijatnije iznenađenje ove sezone je stigao do veoma važne pobede rezultatom 1:3 u gostima protiv Sasuola i tako ostao u trci za mesto koje vodi u Ligu Šampiona. Atalanta je očekivano lako stigla do pobede nad Beneventom (2:0) i zadržala mesto koje vodi u Ligu Šampiona. Novi šampion Italije Inter lako je na domaćem terenu savladao polufinalistu Lige Evrope ekipu Rome sa 3:1.