Podela plena u gradu ljubavi!

U poslednjoj utakmici 37. kola Serie A sastali su fudbaleri Verone i Bolonje. Utakmica je počela u 20:45h i bila je bez rezultatskoj znaačaja.

Verona je otvorila meč na fenomenalan način i povela na samom startu utakmice golom Faraonea u drugom minutu. Izabranici Siniše Mihajlovića stigli su do izjednačenja golom u 32. minutu koji je postigao Lorenco De Silvestri. Na odmor se otišlo tim rezultatom. Asistencijom Darka Lazovića domaći tim je stigao ponovo u vođstvo golom Nikole Kalinića u 53. minutu. Domaćin je na trenutak pomislio da će zadržati sva tri boda jer je njihova mreža mirovala sve do 82. minuta kada je gost ponovo izjednačio golom Rodriga Palacija.

Glavni arbitar na utakmici Mateo Marćeti opravdao je svoja očekivanja po broju pokazanih žutih kartona jer je na večerašnjoj utakmici pet puta izvadio karton iz dzepa dok je njegov prosek nešto manje od četiri žutih kartona po utakmici.