Partizan porazom u Lučanima najavio finale Kupa!

Fudbaleri Mladosti savladali su Partizan u Lučanima sa 1:0 u poslednjem 38. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su odigrali daleko najslabiji meč ovog proleća, pa je prekinut njihov niz od osam pobeda i to baš pred finale Kupa sa Crvenom zvezdom.

Crno-beli su delovali dosta nezainteresovano na ovom gostovanju, što je ljutilo trenera Aleksandra Stanojevića, ali nije uspeo da ih “trgne” tokom susreta.

Mladost je mnogo bolje otvorila utakmicu i uputila nekoliko pretnji preko Radivojevića pre nego što je u 24. minutu povela.

Bila je to dobra akcija po levoj strani, Radivojević je centrirao na drugu stativu, a tamo potpuno usamljeni Milan Bojović se poklonio i glavom sproveo loptu iza leđa Vladimira Stojkovića.

Pogodak nije proslavio jer je poznato da je Bojović ponikao upravo u Partizanu.

Veliku priliku u 20. sekundi drugog poluvremena za Partizan je propustio Nemanja Jović, ali tek kada su u igru ušli drugopozivci, počelo je nešto da se dešava.

Dve prilike u kratkom periodu imao je Aleksandar Lutovac, dva puta je zapretio i Slobodan Urošević, pa onda dva puta i Aleksandar Miljković, ali izjednačenja nije bilo, kao ni učinka onih od kojih se to najviše očekuje.

Stanojević je bio vidno ljut u završnici i nema sumnje da će to preneti na svlačionicu i poslednju radnu nedelju u ovoj sezoni.