SATNICA SPORTA: Dve sekcije crveno-belih, jedna crno-belih, spisak prenosa nikad duži

 SATNICA SPORTA: Dve sekcije crveno-belih, jedna crno-belih, spisak prenosa nikad duži

FOTO: forbes.com

Teško da smo u skorije vreme imali ovoliki broj kvalitetnih prenosa u jednom danu. Obe najpopularnije sekcije Crvene zvezde danas igraju bitne mečeve u Evropi, fudbaleri Partizana takođe idu na teren. Na programu je veliki broj utakmica Lige Evrope i Lige konferencija, nekoliko sjajnih mečeva Evrolige uz jedan prenos iz NBA lige i odbojku u popodnevnom terminu.

15.30. Liga šampiona, odbojka: Olimpijakos – Ub (Arena 2)

16.30. Liga konferencija: Flora – Anortozis (Arena 1)

16.30. Liga konferencija: Kairat – Karabag (Arena 3)

17.55. Evroliga: Crvena zvezda – Panatinaikos (Sport Klub 1)

18.00. Evroliga: CSKA – Fenerbahče (Sport Klub 3)

18.45. Liga konferencija: Gent – Partizan (Arena 1 Premijum, RTS 1)

18.45. Liga Evrope: Olimpijakos – Ajntraht (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Legija – Napoli (Arena 3 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Galatasaraj – Lokomotiva (Arena 1)

18.45. Liga Evrope: Monako – PSV Ajndhoven (Arena 2)

18.45. Liga Evrope: Genk – Vest Hem (Arena 3)

18.45. Liga Evrope: Real Sosijedad – Šturm (Arena 4)

18.45. Liga Evrope: Lion – Sparta Prag (Arena 5)

18.45. Liga Evrope: Brondbi – Glazgov Rendžers (Arena 6)

18.45. Liga konferencija: AZ Alkmar – Kluž (Arena 7)

18.45. Liga konferencija: Omonija – Bazel (Arena 8)

20.30. Evroliga: Olimpija – Barselona (Sport Klub 2)

21.00. Liga Evrope: Crvena zvezda – Mitjiland (Arena 1 Premijum, RTS 1)

21.00. Liga Evrope: Olimpik Marsej – Lacio (Arena 2 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Lester – Spartak Moskva (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga konferencija: Braga – Ludogorec (Arena 1)

21.00. Liga Evrope: Bajer Leverkuzen – Betis (Arena 2)

21.00. Liga Evrope: Dinamo Zagreb – Rapid Beč (Arena 3)

21.00. Liga Evrope: Ferencvaroš – Seltik (Arena 4)

21.00. Liga Evrope: Antverpen – Fenerbahče (Arena 5)

21.00. Liga konferencija: Roma – Bodo Glimt (Arena 6)

21.00. Liga konferencija: Totenhem – Vitese (Arena 7)

21.00. Liga konferencija: Ren – Mura (Arena 8)

21.00. Evroliga: Asvel – Uniks (Sport Klub 3)

00.30. NBA: Majami – Boston (Arena 1 Premijum)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet