Jug ovog puta bolji od Partizana

Crno-bele loša druga četvrtina koštala prvog poraza u regionalnoj ligi – 15:13 (4:4, 5:2, 3:4, 3:3).

Prva deonica bila je potpuno egal, igralo se gol za gol. U drugoj je čak iz drugog pokušaja sa igračem više Vićković doveo Partizan u vođstvo na šta je Jug predvođen Jokovićem odgovorio sa četiri vezana pogotka. Andrin na kratko prekida ovu seriju pre nego što je Argiropulos postavio konačan rezultat prvog poluvremena – 9:6.

Bolje su Korolijini momci izgledali u trećoj deonici, diktirali tempo, rival pratio ritam. Na njihovu žalost Jug je imao dovoljno raspoloženih igrača da ne dozvoli sebi potpuno ispuštanje prednosti.

Vićković je sa tri pogotka bio najefikasniji kod crno-belih, Argiropulos je sa pet predvodio Dubrovčane.