Nikada ne otpisivati Čolove momke!

Pobeda Atletika nakon velikog preokreta.

Sumorno je bilo na Vanda Metropolitanu u prvom poluvremenu, barem iz ugla domaćih. Musa je u 24. minutu doveo Valensiju u vođstvo, Duro duplirao prednost pred odlazak na odmor, činilo se novi neuspeh Atletika u najavi.

Nisu tako mislile Jorgandžije, pretio je Suarez, Domenek odbio u korner, bila je to najava da Simeoneova ekipa daje znake života. Novi udarac iz ugla, onaj koji je u 64. minutu izveo Karasku dao je realnu nadu, Kunja je zatresao mrežu Slepih miševa.

Još jače su napali domaći, Suarez i Korea prete, nedovoljno precizno. Sledi finiš kakav Atletiko ume da priredi kao retko koji drugi tim.

Prvi minut nadoknade, Domenek brani novi pokušaj Suareza, kod udarca Koree koji je usledio pomoći nema. Tu nije kraj, Kunja je posle gola upisao i asistenciju za Ermosa čiji je gol izazvao erupciju oduševljena na Vanda Metropolitanu – 3:2.