SerbianEnglish

Mlorad Vučelić: “Ilija Stolica je stručnjak po meri našeg kluba”

 Mlorad Vučelić: “Ilija Stolica je stručnjak po meri našeg kluba”

Foto: FK Partizan

Oglasio se i direktor fudbalskog kluba Partizan.

Gospodin Milorad Vučelić izneo je svoje mišljenje u vezi novog trenera – Ilije Stolice. Na klupu Partizana je nakon odlaska Aleksandra Stanojevića seo nekadašnji trener Voždovca koji je pobedom protiv Crvene zvezde 2017. godine doneo titulu šampiona Srbije Partizanu. Milorad Vučelić je imao samo reči hvale za srpskog stručnjaka:

“Pregovarali smo sa vrlo malim brojem trenera i proverenih partizanovca. Ilija Stolica je stručnjak po meri našeg kluba, naših ambicija, i načina kako razmiljaju ljudi koji vode Partizan. Doveli smo stručnjaka modernih shvatanja koji će, uveren sam, veoma brzo da pronađe način da sa iskusnijim, ali i mlađim igračima krene spreman u novu sezonu koja je puna izazova”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet