SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Košarkaši u borbi za prvo mesto, večiti se vraćaju evropskim obavezama

 SATNICA SPORTA: Košarkaši u borbi za prvo mesto, večiti se vraćaju evropskim obavezama

Mnogo fudbala, nešto manje košarke, malo odbojke, vaterpola i atletike danas. Košarkaši završavaju grupnu fazu Evropskog prvenstva i pokušaće da se izbore za prvo mesto u grupi, Crvena zvezda i Partizan započinju grupne faze evropskih takmičenja, vaterpolisti se bore za deveto mesto.

11.20. Evropsko prvenstvo, vaterpolo: Rumunija – Srbija (RTS 2, Sport Klub HD)

13.50. Evropsko prvenstvo, košarka: Finska – Holandija (Sport Klub 3)

14.14. Evropsko prvenstvo, košarka: Hrvatska – Ukrajina (RTS 2)

16.59. Evropsko prvenstvo, košarka: Estonija – Grčka (RTS 2)

17.20. Svetsko prvenstvo, odbojka: Argentina – Brazil (Sport Klub 1)

17.20. Evropsko prvenstvo, košarka: Češka – Izrael (Sport Klub 3)

17.50. Evropsko prvenstvo, vaterpolo: Mađarska – Španija (Sport Klub HD)

18.45. Liga konferencija: Slovacko – Partizan (TS 1, Arena 1 Premijum)

18.45. Liga Evrope: Cirih – Arsenal (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga konferencija: Fiorentina – RFS (Arena 3 Premijum)

18.45. Liga konferencija: Nica – Keln (Arena 1)

18.45. Liga Evrope: Ludogorec – Roma (Arena 2)

18.45. Liga Evrope: Malme – Braga (Arena 3)

18.45. Liga Evrope: Fenerbahče – Dinamo Kijev (Arena 4)

18.45. Liga konferencija: Viljareal – Leh (Arena 5)

18.45. Liga Evrope: PSV Ajndhoven – Bodo/Glimt (Arena 1×2)

18.45. Liga Evrope: Union Berlin – Union Sen-Žil (Arena 6)

18.45. Liga Evrope: Helsinki – Betis (Arena 7)

18.45. Liga Evrope: AEK Larnaka – Ren (Arena 8)

18.55. Atletika – Dijamantska liga: Cirih (Sport Klub 2)

20.20. Evropsko prvenstvo, vaterpolo: Italija – Hrvatska (Sport Klub HD)

20.50. Evropsko prvenstvo, košarka: Srbija – Poljska (RTS 1)

20.50. Svetsko prvenstvo, odbojka: Poljska – SAD (Sport Klub 1)

20.50. Evropsko prvenstvo, košarka: Velika Britanija – Italija (Sport Klub 3)

21.00. Liga Evrope: Crvena zvezda – Monako (RTS 2, Arena 1 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Mančester Junajted – Real Sosijedad (Arena 2 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Lacio – Fejnord (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga Evrope: Ferencvaroš – Trabzonspor (Arena 1)

21.00. Liga Evrope: Nant – Olimpijakos (Arena 2)

21.00. Liga konferencija: Vest Hem – Steaua (Arena 3)

21.00. Liga Evrope: Šturm – Mitjiland (Arena 4)

21.00. Liga Evrope: Omonija – Šerif (Arena 5)

21.00. Liga konferencija: Vaduc – Apolon (Arena 1×2)

21.00. Liga konferencija: Bazel – Pjunik (Arena 6)

21.00. Liga konferencija: Molde – Gent (Arena 7)

21.00. Liga Evrope: Frajburg – Karabag (Arena 8)

02.30. Kopa Sudamerikana: Sao Paolo – Atletiko Gojanense (Arena 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet