SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Subota bez engleskog fudbala, ali…

 SATNICA SPORTA: Subota bez engleskog fudbala, ali…

Na ovo nismo navikli, da nije pauza između ili tokom sezone a da ne Premijer lige subotom. I pored toga, bogat je sportski program, sve ostale lige igraju se po planu, počinje osmina finala Evropskog prvenstva u košarci, tu su polufinala Svetskog prvenstva u odbojci. Danas ćemo saznati i ko će biti šampion Evrope u vaterpolu, možemo pratiti i Svetsko prvenstvo u malom fudbalu sa našom reprezentacijom kao učesnikom.

10.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Oman – Nigerija (Sport Klub 6)

11.53. Evropsko prvenstvo, košarka: Turska – Francuska (RTS 1)

12.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Čile – Iran (Sport Klub 6)

13.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Litvanija – Maroko (Sport Klub 6)

14.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Brazil – Belgija (Sport Klub 6)

14.00. Primera: Rajo Valjekano – Valensija (Arena 2 Premijum)

14.38. Evropsko prvenstvo, košarka: Slovenija – Belgija (RTS 1)

15.00. Serija A: Napoli – Specija (Arena 1 Premijum)

15.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Gruzija – Grčka (Sport Klub 6)

15.25. Bundesliga: Bajern – Štutgart (Sport Klub 1)

15.25. Bundesliga: Lajpcig – Borusija Dortmund (Sport Klub 3)

15.30. Bundesliga: Hofenhajm – Majnc (Sport Klub 5)

15.30. Bundesliga: Ajntraht – Volfsburg (Sport Klub 9)

15.30. Bundesliga: Herta – Bajer Leverkuzen (Sport Klub 10)

16.15. Primera: Espanjol – Sevilja (Arena 2 Premijum)

16.30. Ruska liga: CSKA – Krasnodar (Arena 3 Premijum)

16.55. Austrijska liga: Rid – Salcburg (Sport Klub 4)

17.00. Francuska liga: Pariz Sen Žermen – Brest (Arena 1 Premijum)

17.50. Svetsko prvenstvo, odbojka: Italija – Slovenija (Sport Klub 1)

17.50. Evropsko prvenstvo, vaterpolo: Španija – Italija (Sport Klub HD)

17.50. Evropsko prvenstvo, košarka: Nemačka – Crna Gora (RTS 2)

18.00. Serija A: Inter – Torino (Arena 1)

18.30. Bundesliga: Šalke – Bohum (Sport Klub 3)

18.30. Primera: Kadiz – Barselona (Arena 2 Premijum)

18.45. Holandska liga: Ajaks – Herenven (Sport Klub 6)

18.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Mađarska – Srbija (Sport Klub 2)

18.55. Basket 3×3: Finale sezone: Pula (Sport Klub 4)

19.00. MozzartBet Super liga i region: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

19.00. MozzartBet Super liga: TSC – Kolubara (Arena 2)

19.00. MozzartBet Super liga: Napredak – Radnički Kragujevac (Arena 4)

19.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Engleska – Portugal (Sport Klub 2)

20.20. Evropsko prvenstvo, vaterpolo: Mađarska – Hrvatska (Sport Klub HD, RTS 2 pa RTS 3)

20.43. Evropsko prvenstvo, košarka: Španija – Litvanija (RTS 2 pa RTS 1)

20.45. Serija A: Sampdorija – Milan (Arena 2 Premijum)

20.50. Svetsko prvenstvo, odbojka: Poljska – Brazil (Sport Klub 1)

20.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Francuska – Italija (Sport Klub 2)

21.00. Primera: Atletiko Madrid – Selta (Arena 1 Premijum)

21.00. Francuska liga: Olimpika Marsej – Lil (Arena 3 Premijum)

21.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Meksiko – Pakistan (Sport Klub 2)

22.55. Brazilska liga, futsal: Kampo Murao – Džoinvil (Sport Klub 3)

23.00. Argentinska liga: San Lorenco – Atletiko Tukuman (Arena 3 Premijum)

00.00. Brazilska liga: Fluminenze – Fortaleza (Arena 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet