SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Pratimo košarkaše do četvrtfinala, večiti nastavljaju borbu

 SATNICA SPORTA: Pratimo košarkaše do četvrtfinala, večiti nastavljaju borbu

Jedan od čestih prebogatih sportskih dana u ovom periodu. Centralna tema svakako košarkaši, na teren će i večiti, takođe i naši reprezentativci u malom fudbalu. Danas ćemo saznati i novog šampiona sveta u odbojci, kao i novog osvajača US Opena.

08.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Slovenija – Kostarika (Sport Klub 3)

09.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Nigerija – Alžir (Sport Klub 3)

10.30. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 3)

10.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Ukrajina – Tunis (Sport Klub 3)

11.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Kazahstan – Švajcarska (Sport Klub 3)

11.53. Evropsko prvenstvo, košarka: Ukrajina – Poljska (RTS 1)

12.30. Serija A: Atalanta – Kremoneze (Arena 1 Premijum)

12.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Hrvatska – Čile (Sport Klub 3)

13.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Škotska – Mauricijus (Sport Klub 3)

14.00. Primera: Real Madrid – Majorka (Arena 2 Premijum)

14.44. Evropsko prvenstvo, košarka: Finska – Hrvatska (RTS 1)

14.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Egipat – Srbija (Sport Klub 3)

14.55. F1, Monca: Trka (Sport Klub 2)

15.00. Serija A: Bolonja – Fiorentina (Arena 1 Premijum)

15.00. Francuska liga: Ažaksio – Nica (Arena 6)

15.25. Bundesliga: Keln – Union Berlin (Sport Klub 1)

15.55. Brazilska liga, futsal: Asoeva – Kaskavel (Sport Klub 4)

16.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Engleska – Argentina (Sport Klub 6)

16.15. Primera: Elče – Atletik Bilbao (Arena 2 Premijum)

16.45. Bugarska liga: CSKA – Slavija (Sport Klub 10)

17.00. MozzartBet Super liga: Novi Pazar – Crvena zvezda (Arena 1 Premijum)

17.00. MozzartBet Super liga: Mladost GAT – Spartak (Arena 1)

17.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Moldavija – Brazil (Sport Klub 6)

17.25. Bundesliga: Frajburg – Borusija Menhengladbah (Sport Klub 2)

17.50. Evropsko prvenstvo, košarka: Srbija – Italija (RTS 1)

17.55. Svetsko prvenstvo, odbojka: Brazil – Slovenija (Sport Klub 1)

18.00. Serija A: Lacio – Verona (Arena 2)

18.00. Argentinska liga: Nju Els Old Bojs – Gimnasia La Plata (Arena 4)

18.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Francuska – Indija (Sport Klub 6)

18.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (RTS 2)

18.30. Primera: Getafe – Real Sosijedad (Arena 2 Premijum)

19.00. MozzartBet Super liga: Čukarički – Vojvodina (Arena 1)

19.00. NFL: Majami – Nju Ingland (Sport Klub 3)

19.00. NFL: Čikago – San Francisko (Sport Klub HD)

19.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Grčka – Španija (Sport Klub 9)

19.30. MozzartBet Super liga: Partizan – Mladost Lučani (Arena 1 Premijum)

20.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Nemačka – Letonija (Sport Klub 9)

20.44. Evropsko prvenstvo, košarka: Grčka – Češka (RTS 2 pa RTS 1)

20.45. Serija A: Juventus – Salernitana (Arena 2 Premijum)

20.45. Francuska liga: Monako – Lion (Arena 3 Premijum)

20.55. Svetsko prvenstvo, odbojka: Poljska – Italija (Sport Klub 1)

21.00. Primera: Betis – Viljareal (Arena 1)

21.00. Brazilska liga: Sao Paolo – Korintijans (Arena 2)

21.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Mađarska – Iran (Sport Klub 6)

22.00. Argentinska liga: Boka Juniors – River Plejt (Arena 1 Premijum)

22.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Meksiko – Irska (Sport Klub 6)

22.00. US Open: Kasper Rud – Karlos Alkaraz (Eurosport)

22.25. NFL: Arizona – Kanzas Siti (Sport Klub 3)

00.00. Brazilska liga: Gojas – Flamengo (Arena 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet