Čukarički naneo prvi poraz Vojvodini, Mladost se podsetila kako izgleda trijumfovati (VIDEO)

Pored utakmica večitih još dve utakmice odigrane juče.

Svakako drugi derbi kola, pored onog u Novom Pazaru, bio je susret Čukaričkog i Vojvodine. Od početkaa se igra uglavnom na polovini gostiju, pravo je čudo kako Brđani nisu poveli i ranije, gol u 23. minutu došao je u režiji Badamosija i Ivanovića koji su pa odigrali dupli pas i u tandemu matirali protivničku odbranu. Pritisak Brđana ne prestaje, posle kornera u 30. minutu Badamosi postiže drugi gol. Novosađani mogu da se zahvale pre svega Traoreu za to što ih nisu imali duplo više u mreži u prvom poluvremenu. U drugom nismo videli mnogo toga, Vojvodina nije imala snage za povratak, pogotovo ne nakon što je ostala sa igračem manje na terenu, isključen je Miletić – 2:0.

Dugo čekanu pobedu Mladost GAT je izvojevala protiv Spartaka čija je kriza sada očita, treći uzastopni poraz. Domaćin je bio taj koji je uglavnom napadao i pretio u prvom poluvremenu, zasluženo je vodio, perfektna lopta preko odbrane, ka Raduloviću, u 32. minutu, i njegova sjajna egzekucija. Spartak nije imao pravi odgovor, tek povremene nagoveštaje opasnih napada, ostalo je 1:0.