Voždovac pokvario debi Lalatoviću, remi u Ivanjici (VIDEO)

Kompletirano je 11. kolo MozzartBet Super lige.

Druga promena trenera nije donela kratkoročni boljitak niškom Radničkom, ekipa je sada u nizu od tri utakmice bez pobede. Posle prekida serije svojih pobeda na Karađorđu, Voždovac je uspeo danas da se vrati na pobednički kolosek. Gledali smo dinamično, ratničko prvo poluvreme, mnogo duela, mnogo žustrine, nekoliko opasnih situacija pred oba gola.

Isti ritam i u nastavku, s tim da se mora reći da je Radnički imao više prilika, i da su njihove bile zrelije. Ipak, ne broje se šanse, nego golovi, jedini na meču postigao je domaćin. Mijailović je u 71. minutu izveo slobodan udarac sa desne strane, Milović je nadskočio odbranu Nišlija i postigao gol vredan tri boda.

Zanimljiv meč odigrali su Javor i Radnik u Ivanjici, remi kojim je Bondžulićeva ekipa prekinula seriju poraza. Četiri gola, svi u drugom poluvremenu iako smo u prvom videli nekoliko odličnih situacija, pogotovo u režiji gostiju.

U nastavku je Javors bio agresivniji na samom startu, pet minuta po povratku na teren i poveo. Dolmagić je centrirao sa desne strane, lepa egzekucija Nikolića. Radnik je poguran ka remiju penalom koji je nespretnim faulom dobio, Spasić je u 62. minutu poravnao sa bele tačke.

Poveli su Surduličani u 76. minutu, Danoski je dobio loptu na levoj strani, predriblao dvojicu i poslao loptu u mrežu. Nespretna reakcija donela je penal i Javoru, Gigić je u 84. minutu pogodio za konačnih 2:2 iako je bilo opasnih napada na obe strane u samom finišu.