SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Liga šampiona i Evrobasket

 SATNICA SPORTA: Liga šampiona i Evrobasket

Nisu jedini sportski događaji danas, ima malog fudbala, tenisa i rvanja, engleskog i argentinskog fudbala. Ipak, jesu najbitniji, pogotovo što ćemo gledati i verovatno derbi grupne faze u Minhenu, kao i prva dva četvrtfinala Evropskog prvenstva.

09.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Letonija – Nigerija (Sport Klub 4)

10.30. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

10.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Litvanija – Kostarika (Sport Klub 4)

11.00. WTA, Portorož (Sport Klub 5)

11.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Kazahstan – Italija (Sport Klub 4)

12.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Bugarska – Indija (Sport Klub 4)

13.30. WTA, Čenai (Sport Klub 5)

13.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Portugal – Ukrajina (Sport Klub 4)

14.00. Dejvis kup: Belgija – Australija (Sport Klub 1)

14.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Argentina – Tunis (Sport Klub 4)

15.00. Dejvis kup: Argentina – Švedska (Sport Klub 6)

15.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Pakistan – Mauricijus (Sport Klub 4)

16.00. Dejvis kup: Kanada – Južna Koreja (Sport Klub HD)

16.45 Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

16.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Grčka – Iran (Sport Klub 4)

17.00. Dejvis kup: Kazahstan – Holandija (Sport Klub 2)

17.05. Evropsko prvenstvo, košarka: Španija – Finska (RTS 1)

17.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Nemačka – Oman (Sport Klub 4)

18.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (RTS 2)

18.45. Liga šampiona: Viktorija Plzenj – Inter (Arena 1 Premijum)

18.45. Liga šampiona: Sporting – Totenhem (Arena 2 Premijum)

18.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Brazil – Gruzija (Sport Klub 4)

19.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Francuska – Švajcarska (Sport Klub 4)

20.20. Evropsko prvenstvo, košarka: Nemačka – Grčka (RTS 2 pa RTS 1)

20.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Poljska – Maroko (Sport Klub 4)

21.00. Liga šampiona: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Bajern – Barselona (Arena 2 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Bajer Leverkuzen – Atletiko Madrid (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Liverpul – Ajaks (Arena 1)

21.00. Liga šampiona: Olimpik Marsej – Ajntraht (Arena 2)

21.00. Liga šampiona: Porto – Klub Briž (Arena 3)

21.00. Čempionšip: Preston – Barnli (Arena 4)

21.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Hrvatska – Španija (Sport Klub 4)

00.00. Argentinska liga: Godoj Kruz – Tigre (Arena 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet