SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Teniseri i Zvezda uz Ligu šampiona i Evrobasket

 SATNICA SPORTA: Teniseri i Zvezda uz Ligu šampiona i Evrobasket

Naravno da to nije jedino što imamo danas ali treba napomenuti dve bitne stavke i dva noviteta. Pod bitnim stavkama podrazumevamo devet utakmica Lige šampiona i dva preostala četvrtfinala Evrobasketa, novitet su naši teniseri na Dejvis kupu i prijateljska Zvezdinih košarkaša.

09.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Nemačka – Nigerija (Sport Klub 4)

10.30. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

10.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Oman – Alžir (Sport Klub 4)

11.00. WTA, Portorož (Sport Klub 5)

11.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Poljska – Kostarika (Sport Klub 4)

12.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Čile – Belgija (Sport Klub 4)

13.30. WTA, Čenai (Sport Klub 5)

13.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Slovenija – Litvanija (Sport Klub 4)

10.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Italija – Švajcarska (Sport Klub 4)

14.00. Dejvis kup: Francuska – Nemačka (Sport Klub HD)

15.00. Dejvis kup: Hrvatska – Italija (Sport Klub 2)

15.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Srbija – Gruzija (Sport Klub 4)

16.00. Dejvis kup: Španija – Srbija (Sport Klub 1)

16.45. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

16.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Hrvatska – Iran (Sport Klub 4)

17.00. Dejvis kup: SAD – Velika Britanija (Sport Klub 3)

17.05. Evropsko prvenstvo, košarka: Francuska – Italija (RTS 1)

17.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Bugarska – Egipat (Sport Klub 4)

18.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (RTS 2)

18.45. Liga šampiona: Milan – Dinamo Zagreb (Arena 1 Premijum)

18.45. Liga šampiona: Šahtjor – Seltik (Arena 2 Premijum)

18.45. Liga šampiona, rukomet: Pik Seged – Barselona (Arena 1)

18.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Ukrajina – Argentina (Sport Klub 4)

19.00. Prijateljska utakmica, košarka: Crvena zvezda – Monako (Arena 3 Premijum)

19.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Engleska – Tunis (Sport Klub 4)

20.20. Evropsko prvenstvo, košarka: Slovenija – Poljska (RTS 2 pa RTS 1)

20.45. Liga šampiona, rukomet: Zagreb – GOG (Arena 6)

20.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Moldavija – Španija (Sport Klub 4)

21.00. Liga šampiona: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Juventus – Benfika (RTS 2, Arena 2 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Real Madrid – Lajpcig (Arena 3 Premijum)

21.00. Liga šampiona: Mančester Siti – Borusija Dortmund (Arena 1)

21.00. Liga šampiona: Glazgov Rendžers – Napoli (Arena 2)

21.00. Liga šampiona: Čelsi – Salcburg (Arena 3)

21.00. Liga šampiona: Makabi Haifa – Pariz Sen Žermen (Arena 4)

21.00. Liga šampiona: Kopenhagen – Sevilja (Arena 5)

21.00. Čempionšip: Riding – Sanderlend (Arena 7)

21.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Meksiko – Škotska (Sport Klub 4)

00.00. Argentinska liga: River Plejt – Banfild (Arena 1)

02.30. Argentinska liga: Lanus – Boka Juniors (Arena 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet