“Pavlović je novi Vidić”

Red Bul Salcburg je došao do velikog boda na “Stamford Bridžu” oni su remizirali 1:1 sa Čelsijem, a odličnu partiju je pružio srpski defanzivac Strahinja Pavlović koji se ustalio u startnu postavu. Austrijanci su oduševljeni kako je odigrao nekadašnji štoper Partizana, pa su ga nakon utakmice poredili sa Nemanjom Vidićem.

“Strahinja Pavlović je novi Nemanja Vidić”, stoji u objavi engleske verzije stranice Red Bul Salcburga.

Čelsi je na ovom meču prvi stigao do vođstva golom Sterlinga u 48. minutu, ali Okafor je u 75. minutu izjednačio rezultat i postavio konačan rezultat na ovoj utakmici. Salcburg nakon dva odigrana kola u Ligi šampiona ima dva boda, Čelsi je osvojio prvi bod, dok je na prvom mestu Milan sa 4 osvojena boda, a Dinamo iz Zagreba ima tri boda.