SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Navijamo za tenisere u inače fudbalskom danu

Naši teniseri igraju svoj treći duel u grupi B Dejvis kupa i protiv Kanade se bore za četvrtfinale. Mimo tenisa, uz malo rvanja, košarke i malog fudbala ovo je fudbalska subota.

10.30. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

10.55. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Meksiko – Čile (Sport Klub 4)

12.00. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Kazahstan – Moldavija (Sport Klub 4)

13.00. Ruska liga: Torpedo – CSKA (Arena 3 Premijum)

13.05. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Grčka – Škotska (Sport Klub 4)

13.30. Premijer liga: Vulverhempton – Mančester Siti (Arena 1 Premijum)

13.30. Čempionšip: Svonsi – Hal (Arena 1)

14.00. Dejvis kup: Francuska – Belgija (Sport Klub 6)

14.00. Primera: Majorka – Almerija (Arena 2 Premijum)

14.10. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Brazil – Italija (Sport Klub 4)

15.00. Dejvis kup: Hrvatska – Argentina (Sport Klub 2)

15.00. Dejvis kup: SAD – Holandija (Sport Klub 8)

15.30. Bundesliga: Bajer Leverkuzen – Verder (Sport Klub 7)

15.30. Bundesliga: Štutgart – Ajntraht (Sport Klub 10)

16.00. Dejvis kup: Kanada – Srbija (Sport Klub 1)

16.00. Premijer liga: Njukasl – Bornmut (Arena 1 Premijum)

16.00. Čempionšip: Votford – Sanderlend (Arena 1)

16.15. Primera: Barselona – Elče (Arena 2 Premijum)

17.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (Arena 2)

18.00. Ruska liga: Dinamo – Zenit (Arena 1)

18.00. Prijateljska utakmica, košarka: Vojvodina – Bursa (Arena 2)

18.00. Serija A: Specija – Sampdorija (Arena 3)

18.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (RTS 2)

18.25. Bundesliga: Borusija Menhengladbah – Lajpcig (Sport Klub 3)

18.30. Premijer liga: Totenhem – Lester (Arena 1 Premijum)

18.30. Primera: Valensija – Selta (Arena 2 Premijum)

18.30. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Četvrtfinale 1 (Sport Klub 4)

19.35. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Četvrtfinale 2 (Sport Klub 4)

20.40. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Četvrtfinale 3 (Sport Klub 4)

20.45. Serija A: Torino – Sasuolo (Arena 1 Premijum)

20.45. Čempionšip: Midlzbro – Roteram (Arena 3)

21.00. Primera: Atletik Bilbao – Rajo Valjekano (Arena 2 Premijum)

21.00. Francuska liga: Lil – Tuluz (Arena 3 Premijum)

21.30. Brazilska liga: Avai – Atletiko Mineiro (Arena 4)

21.45. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Četvrtfinale 4 (Sport Klub 4)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet