SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Šta pre gledati?

 SATNICA SPORTA: Šta pre gledati?

Izuzetan sportski dan, jedina je mana što se pojedini događaji potpuno ili delimično preklapaju. Elem, u moru dobrih utakmica izdvajamo nastavak trke večitih za titulu šampiona, finale Evrobasketa, Madrilenjo i derbi kola Serije A, uz mnogo najkvalitetnijeg fudbala, može se reći za svakoga šta mu duša ište danas. Jedna napomena, došlo je do određenih tumbanja u programskoj šemi Arene, te je moguće da je tu i tamo nekoj utakmici promenjen raspored, satnicu smo rekonstruisali na osnovu dostupnih podataka, ukoliko je došlo negde do greške, tačnije promene koju nismo mogli da evidentiramo, unapred se izvinjavamo.

12.30. Serija A: Udineze – Inter (Arena 2 Premijum)

12.50. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Polufinale A (Sport Klub 4)

13.00. Premijer liga: Brentford – Arsenal (Arena 1 Premijum)

13.00. MozzartBet Super liga: Voždovac – Čukarički (Arena 2)

13.00. Francuska liga: Rems – Monako (Arena 2 Premijum)

14.00. Dejvis kup: Nemačka – Australija (Sport Klub 2)

14.05. Svetsko prvenstvo, mali fudbal: Polufinale B (Sport Klub 4)

15.00. Serija A: Monca – Juventus (Arena 1 Premijum)

15.00. Serija A: Kremoneze – Lacio (Arena 2 Premijum)

15.00. Serija A: Fiorentina – Verona (Arena 3 Premijum)

15.00. Francuska liga: Olimpik Marsej – Ren (Arena 2)

15.15. Premijer liga: Everton – Vest Hem (Arena 1)

15.25. Bundesliga: Union Berlin – Volfsburg (Sport Klub 3)

16.15. Primera: Viljareal – Sevilja (Arena 3)

16.40. Holandska liga: AZ Alkmar – Ajaks (Sport Klub 1)

16.55. Austrijska liga: Salcburg – Rapid (Sport Klub 4)

17.00. MozzartBet Super liga: Crvena zvezda – Napredak (Arena 1 Premijum)

17.00. MozzartBet Super liga: Vojvodina – Javor (Arena 2)

17.14. Evropsko prvenstvo, košarka: Nemačka – Poljska (RTS 1)

18.00. Serija A: Roma – Atalanta (Arena 2 Premijum)

18.00. Svetsko prvenstvo, rvanje (RTS 2)

19.00. MozzartBet Super liga: Radnik – Partizan (Arena 1 Premijum)

19.00. NFL: Nju Orleans – Tampa Bej (Sport Klub 1)

19.25. Bundesliga: Hofenhajm – Frajburg (Sport Klub 3)

20.20. Evropsko prvenstvo, košarka: Španija – Francuska (RTS 1)

20.45. Serija A: Milan – Napoli (Arena 2 Premijum)

20.45. Francuska liga: Lion – Pariz Sen Žermen (Arena 3 Premijum)

21.00. Primera: Atletiko Madrid – Real Madrid (Arena 1 Premijum)

22.25. NFL: Dalas – Sinsinati (Sport Klub 1)

22.25. NFL: Las Vegas – Arizona (Sport Klub 3)

02.20. NFL: Grin Bej – Čikago (Sport Klub 1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related post

Admiral Bet