SerbianEnglish

Eraković: Ove prethodne utakmice nisu bili pravi pokazatelj naše ekipe

 Eraković: Ove prethodne utakmice nisu bili pravi pokazatelj naše ekipe

FOTO: FK Crvena zvezda

Još jednu veoma zrelu i dobru utakmicu u dresu Crvene zvezde odigrao je mladi defanzivac Strahinja Eraković i nakon utakmice sa Ferencvaroša stižu samo pohvale na njegovu partiju. Eraković ne krije da mu više odgovara da igra kao štoper, nego desni bek.

“Kad od prvog minuta krenemo kako znamo možemo protiv bilo koga da igramo. Ove prethodne utakmice nisu bili pravi pokazatelj naše ekipe, zadovoljni smo igrom i pobedom. Prija mi pozicija štopera, ali igram sve što se od mene zahteva. Navijači su kao i obično bili fantastični”, rekao je Eraković.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Admiral Bet