Haos u Argentini: Meč prekinut nakon 10 crvenih kartona! (VIDEO)

Neverovatan meč viđen je u u Argentini između Rasing kluba i Boke Juniorsa u finalu Trofeja šampiona, što je svojevrsni Superkup Argentine.

Ovaj trofej pripao je Rasingu koji je u San Luisu pobedio tim s Bombonjere sa 2:1 nakon produžetaka, ali je meč obeležilo neverovatnih 10 crvenih kartona!

Boka je povela golom Brijaska u 19. minutu, izjednačio je Rohas u 22, a trofej Rasingu doneo je Alkaraz u 118. minutu i onda je nastao haos.

Mladi fudbaler je nakon postignutog gola skinuo dres i gol proslavio ispred navijača Boke, nakon čega su fudbaleri ovog tima hteli da se obračunaju s njim. Tu na scenu stupa sudija Teljo, koji je u seriji delio crvene kartone. Ukupno ih je bilo čak 10, sedam igrača Boke nije završilo utakmicu, a tri fudbalera Rasinga.

Ovo je bio tek drugi put da se igra Superkup Argentine. Rasing je ostao jedini pobednik ovog takmičenja. Debitantski pehar je osvojio posle pobede nad Tigreom sa 2:0, a 2020. se nije igralo zbog pandemije korona virusa.