SerbianEnglish

SATNICA SPORTA: Fudbalski dan prošaran drugim sportovima

 SATNICA SPORTA: Fudbalski dan prošaran drugim sportovima

Dva košarkaška prenosa, NBA i italijanski duel u Evroligi, rukomet, hokej, esports, srpski futsaleri i puno fudbala. Ligaškog, kupova, domaćeg, evropskog, brazilskog, polako se završavaju obaveze pred pauzu.

13.00. Kup Srbije: Radnički Novi Beograd – Radnik (Arena 1)

16.30. Kup Srbije: Multiprenos (Arena 1 Premijum)

16.30. Kup Srbije: Novi Pazar – Kolubara (Arena 2 Premijum)

16.30. Kup Srbije: TSC – Železničar Pančevo (Arena 3 Premijum)

16.30. Kup Srbije: Radnički Niš – IMT (Arena 1)

17.30. LoL – SIGMA KUP PRO-AM (Sport Klub Esports)

18.00. Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, futsal: Srbija – Norveška (Arena 3)

18.00. Evropsko prvenstvo, rukomet, žene: Poljska – Crna Gora (Arena 4)

18.00. Evropsko prvenstvo, rukomet, žene: Severna Makedonija – Rumunija (Arena 6)

18.25. Bundesliga: Keln – Bajer Leverkuzen (Sport Klub 1)

18.30. Serija A: Sasuolo – Roma (Arena 2 Premijum)

18.30. Serija A: Leće – Atalanta (Arena 1)

18.30. Kup Srbije: Vojvodina – Mladost GAT (Arena 2)

19.00. Primera: Sevilja – Real Sosijedad (Arena 1 Premijum)

19.00. Primera: Almerija – Getafe (Arena 3 Premijum)

20.00. Primera: Espanjol – Viljareal (Arena 5)

20.00. Holandska liga: Ajaks – Vitese (Sport Klub 4)

20.25. Bundesliga: Lajpcig – Frajburg (Sport Klub 1)

20.25. Evroliga: Olimpija – Virtus (Sport Klub 2)

20.30. Evropsko prvenstvo, rukomet, žene: Nemačka – Španija (Arena 7)

20.30. Evropsko prvenstvo, rukomet, žene: Francuska – Holandija (Arena 8)

20.30. Bundesliga: Ajntraht – Hofenhajm (Sport Klub 5)

20.30. Bundesliga: Union Berlin – Augzburg (Sport Klub 8)

20.45. Serija A: Inter – Bolonja (Arena 2 Premijum)

20.45. Serija A: Fiorentina – Salernitana (Arena 2)

20.45. Serija A: Torino – Sampdorija (Arena 3)

20.45. Liga kup: Notingem – Totenhem (Arena 4)

20.45. Liga kup: Vulverhempton – Lids (Arena 6)

21.00. Liga kup: Mančester Siti – Čelsi (Arena 1 Premijum)

21.00. Liga kup: Liverpul – Derbi Kaunti (Arena 3 Premijum)

21.30. Primera: Majorka – Atletiko Madrid (Arena 1)

23.00. Brazilska liga: Fluminenze – Gojas (Arena 3 Premijum)

01.00. NHL: Florida – Karolina (Sport Klub 1)

01.30. Brazilska liga: Palmeiras – Atletiko Mineiro (Arena 3 Premijum)

0130. NHL: Montreal – Vankuver (Sport Klub 3)

04.00. NBA: Klipersi – Lejkersi (Arena 1 Premijum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Admiral Bet