SerbianEnglish

Mijailović: Ovo je u našem slučaju jedinstveno, da se za klupske organe i predsednika kluba neposredno glasa od strane naših članova

 Mijailović: Ovo je u našem slučaju jedinstveno, da se za klupske organe i predsednika kluba neposredno glasa od strane naših članova

FOTO: FK Crvena zvezda

U fudbalskom klubu Crvena zvezda su u toku izbori, samo je jedan kandidat te se danas i sutra glasa po principu za ili protiv, naravno, očekuje se da aktuelni predsednik ostane na toj dužnosti.

Ovo je u našem slučaju jedinstveno, da se za klupske organe i predsednika kluba neposredno glasa od strane naših članova. Preko 11 hiljada ljudi je imalo mogućnost da se kandiduje, da bira i da bude birano. To je jedno veliko dostignuće i demokratska formula izbora klupskih organa. Verujem da će veliki broj ljudi iskoristiti tu mogućnost da na ovaj način utiče na rad kluba.

Zahvalio se Mijailović svima koji su izašli na izbore.

Do sada se pokazalo da je na prošlim izborima koje smo imali na ovakav način, došlo do klupskih organa koji su veoma dobro pratili i usmeravali ukupan rad fudbalskog kluba. Hvala svima koji su našli vreme i izašli na izbore kako bi obavili zvezdašku dužnost u biranju rukovodstva.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Admiral Bet