
Nakon velike pobede nad Kanadom, košarkaši Srbije su se plasirali u finale Mundobasketa. Karijevi Orlovi u finalu igraju sa boljim iz duela SAD – Nemačka, dok se Piksijevi izabranici spremaju za popravni. Oba susreta su na programu u nedelju, kada će najpre košarkaši igrati finale Svetskog prvenstva u standardnom terminu od 14.45 časova, da bi fudbaleri Srbije gostovali Litvaniji od 20.45 časova.
Paralelno sa tim, ukoliko Đoković savlada Šeltona večeras, u nedelju će se boriti za 24. Grend slem titulu u finalu US opena, pa se može reći da je pred nama jedan veoma uzbudljiv vikend, a kako bi još više uživali u podršci našim predstavnicima i bogatom sportskom programu, kladionica AdmiralBet je spremila promo kod ORLOVI koji svakog dana do 12. septembra donosi 50% freebet bonusa na prvu dnevnu uplatu depozita.
Bonus u visini do 20.000 dinara je dostupan svima koji imaju otvoren korisnički nalog na AdmiralBet.rs, a za registraciju je potrebno izdvojiti svega par minuta i može se kompletirati na ovom linku ili putem AdmiralBet Android ili iOS aplikacije. Sve novoregistrovane igrače očekuje vrelih 3000 dinara Bonusa dobrodošlice, bez depozita, dok prva uplata depozita sa sobom povlači i dodatnih 100% bonusa u visini do 40.000 dinara.
Ukucajte promo kod, preuzmite freebet bonus i podržite Orlove u letu ka medalji!