Golden Stejt Voriorsi su odlučili da pruže Kevin Noksu priliku i potpisali su ugovor sa njim do kraja tekuće NBA sezone. Noks, koji je 2018. godine draftovan od strane Njujork Niksa, nije uspeo da ostvari očekivani potencijal tokom četiri godine u “Velikoj Jabuci”. Nakon toga, pokušavao je da se dokaže u različitim timovima, uključujući Atlanta Hokse, Detroit Pistons i Portland Trejlblejzere, ali nije uspeo da zadrži stabilnu poziciju u NBA.
Poslednju godinu dana proveo je u NBA razvojnoj ligi, gde je nastupao za timove Portlanda i Golden Stejta. Njegove odlične partije u dresu Santa Kruza, tima koji je povezan sa Golden Stejtom, omogućile su mu da dobije pravi ugovor sa “Ratnicima”. U Dži ligi je bio jedan od najboljih igrača, na 28 utakmica ostvarujući proseke od 21,8 poena, osam skokova i 2,4 asistencije, uz šut iz igre od 49,5% i 38,9% za tri poena.
Nakon što je potpisao desetodnevni ugovor, Voriorsi su mu dali još jednu priliku i produžili ugovor na još deset dana. Kada je i ovaj istekao, odlučili su da ga zadrže, jer je postao solidan dodatak timu Stiva Kera. Tim je imao još jedno slobodno mesto u rosteru, pa su odlučili da mu ponude ugovor do kraja sezone.
Do sada, Noks je odigrao sedam utakmica za Golden Stejt, sa prosekom od 7,3 minuta po utakmici. Tokom tih minuta, beležio je četiri poena i 1,6 skokova, uz šut iz igre od 45,8%. Iako su njegovi nastupi bili ograničeni, Noks je pokazao da može biti koristan član tima i dobio je šansu da se dalje razvija u NBA.