Nije oduševio, ali ni previše podbacio Vasilije Micić nastupajući za Hapoel do plasmana u plej-of, od sutra je nova šansa. Zagrevamo se za ono što nas očekuje. Ofer Janaj je pred Real Madrid, u podkastu EuroInsiders pohvalio vrsnog plejmejkera.
“Znao sam da će mu biti potrebno vremena. On je kreativan igrač, dok je Itudis trener koji insistira na disciplini. Morali su da pronađu zajednički jezik. Verujem da ćemo ih pobediti. Moram da verujem u to“
Već je iskoračeno daleko, ali bilo bi sjajno po Hapoel da eliminiše Real Madrid. Budućnost obećava, Janaj je među zaslužnima za sadašnjost.
“Minimalni cilj je plej-of. Nismo najbogatiji, ali imamo stabilnost i jasnu viziju. Ako donesemo prave odluke, možemo da napredujemo“.
“Hejs-Dejvis je bio naš, ali…”
Iako je u medijima predstavljena mogućnost da Itudis ode, Janaj o tome nikada nije ni razmišljao. Osetio se pad duže vreme, ali se ubrzo vratilo sve na svoje mesto, gde i treba da bude.
“On je vrhunski trener. Problem je bio u pristupu nekih igrača, jer u timu sa mnogo kvaliteta uvek postoji borba za minute“
Baš u isto vreme, Najdžel Hejs Dejvis viđen je za dolazak u Hapoel. Iskomplikovalo se sve, s ove tačke gledišta, nepotrebno. Panatinaikos je namirisao nesigurnost, pa napao.
“Bio je praktično naš igrač, ali su mediji stvorili utisak da ću smeniti Itudisa, što ga je pokolebalo. Na kraju je izabrao Panatinaikos, iako je ponuda bila ista“.






