S nestrpljenjem iščekujemo odluku koju bi uskoro trebalo da donese Bogdan Bogdanović oko potencijalnog evropskog angažmana, te ostanka u NBA. Aktuelizovan je dolazak u Panatinaikos nakon što se Željko Obradović vratio posle četrnaest godina, pa se sada spekuliše da bi Isak Bonga mogao put Atine, međutim…
Prava pomama je zavladala zbog iskusnog beka, svakodnevno se piše o interesovanjima iz Evrope, ponudama s kojim Bogdanović raspolaže. Među navodnim kandidatima za potpis je i Panatinaikos. Morao je nekako Dimitris Kontos da umiri navijače, te je generalni menadžer Zelenih pojasnio situaciju da ne bi došlo do zabune.
“Njegov prioritet je NBA. Ne možemo da kažemo ništa konkretno o njemu. Njegovo ime se svakodnevno pojavljuje u brojnim medijskim napisima i nijedan klub više ne može da odgovara na sve te glasine. Morali bismo svakog dana da objavljujemo stotine demanta“.
Želja nemačkog reprezentativca je povratak u NBA, nešto je poslednjih nedelja pomenut Detroit. Slične ambicije deli i Trej Lajls, potvrda da Panatinaikos s njima nije do sada kontaktirao.
“Za tu dvojicu igrača trenutno ne postoji ništa konkretno. Njihov prioritet je NBA. Ne tvrdim da će na kraju završiti tamo, ali to im je prva opcija“.






