EngleskaFudbal

Aston Vila stigla dva gola minusa, Kutinjo debitovao na najbolji mogući način (VIDEO)

Imaće Rangnik šta da kaže svojim igračima.

Nije moglo bolje da počne po Junajted a gore po domaćina, posle jedne kombinacije iz slobodnog udarca Fernandeš je tukao sa distance, Martinez očajno reagovao. Iskupio se Argentinac intervencijama u nastavku spečivši goste da ranije dođu do drugog gola, na drugoj strani odbranama se istakao i De Hea kod prvih pokušaja Džerardove ekipe

Par sjajnih intervencija oba čuvara mreže, gol je na obe strane visio u vazduhu a do istog je došao Junajted, ponovo je strelac Fernandeš u 68. minutu kada je kaznio grešku odbrane domaćina. Asistencija se piše Fredu, posle udarca Portugalca lopta se od prečke odbila u gol.

Na scenu je stupio Kutinjo u tandemu sa Remzijem, lepa akcija celog tima, Brazilac je asistirao, Remzi pogodio mrežu u 77. minutu. Pet minuta kasnije isti tandem u akciji, zamenjene uloge, Buendija šalje loptu u prostor, Remzi oštro centrira sa leve strane, Kutinjo završava golom za konačnih 2:2.