FudbalSrbijaVESTI DANA

Banjak ponovo u Partizanu?

Partizan je u potrazi za pojačanjem na poziciji štopera, a jedna od opcija je i nekadašnji fudbaler crno-belih, Maki Banjak.

On je za kamerunske medije potvrdio da postoji kontakt sa Beogradskim klubom, ali da ima još ponuda.

Situacija u Partizanu trenutno nije dobra. Klub me je zvao sa predlogom da se vratim, ali moj agent razgovara još sa klubovima iz Španije i Francuske. Duboko u sebi sam svestan da nisam ostavio dovoljno dubok trag na evropskoj sceni“, rekao je Banjak

Ukoliko se Banjak odluči da ponovo obuče crno-beli dres, Partizan će morati da isplati Kairatu obeštećenje u iznosu od 300.000 evra.

„Postoji mogućnost da odem, a to bih i uradio da je samo do mene, ali imam ugovor na još godinu dana, pa se pita i klub. Imam otkupnu klauzulu u ugovoru, pa je opcija ili da neko toliko plati ili da se nađe neki dogovor sa klubom“, objansio je Banjak.

Autor: K.S.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Povezane vesti

Pogledaj takodje..
Close
Back to top button
Admiral Bet