EngleskaFudbal

Brentord ispraćen sa Sent Merisa sa četiri gola u mreži

Sautempton obradovao nove vlasnike.

Rano su Sveci poveli, manje od pet minuta igre, idealno izveden korner od strane Vord-Prauza i još bolje reakcija Bednareka na prvoj stativi. Brentford je do izjednačenja došao u 23. minutu, probio je po desnoj strani Embeumo, poslao centaršut u srce kaznenog prostora gde je volej uhvatio Janelt.

Finiš poluvremena pripao je domaćinu koji je na odmor otišao sa golom prednosti. Ponovo je u 37. minutu sve počelo od kornera, odbijenu loptu ka golu je sa distancu poslao Dialo, ista se odbila od stative pa od Fernandeza i završila u mreži.

Nade gostiju poprilično su potonule vrlo brzo po ulasku u drugo poluvreme, sevnula je kontra, zicer je iskoristio Broja. Sautempton nije stao na ovome, veliku šansu za konačnih 4:1 u 70. minutu je realizovao Adams.