EngleskaFudbal

Debakl Junajteda na Ameksu slika i prilika sezone za zaborav (VIDEO)

Nema sumnje da svi u crvenom delu Mančestera jedva čekaju da se završi.

Od prve sekunde Brajton je bio agresivniji i agilniji rival od gostiju koji su u glavama čini se već na odmorima. Mrežu Junajteda načeo je Kaisedo nakon 15 minuta igre milimetarski preciznim udarcem sa distance.

Nije se trgla Rangnikova ekipa, čak joj ni odmor nije pomogao da se konsoliduje pa je ponovo kažnjena vrlo brzo po povratku na teren. Neshvatljivo je kako su se fudbaleri domaćeg tima kretali kroz šesnaesterac Junajteda, drugi gol možda i najbolje svedoči o tome, Trošard je odigrao povratni pas ka Kukurelji koji je zakucao loptu iz srca kaznenog prostora.

Ponovo je na skandalozan način kapitulirala odbrana Crvenih đavola u 57. minutu. Trošard je upisao i drugu asistenciju večeras, Gros se prošetao između defanzivaca Junajteda, De Hea je ostavljen na cedilu.

No, Brajton na tome nije stao nego je tri minuta kasnije dokrajčio protivnika. Trošard je sjajnu partiju zaokružio i golom, konačan rezultat ostao je 4:0 iako su domaći imali veliku priliku i za peti gol a gosti se trgli i počeli da prete tek kad je postalo i kristalno jasno da će se meč završiti debaklom.