FudbalNemačka

Dva remija zatvorila 19. kolo Bundeslige (VIDEO)

Šest golova u dve utakmice.

Na onoj u Augzburgu poveo je Ajntraht, greška na svojoj polovini koštala je domaćina primljenog gola u 22. minutu, strelac je posle kontre bio Kamada. Lindstrem je u nastavku propustio šansu da nokautira domaće, u skoro identičnoj situaciji pogodio je stativu. Augzburg je izjednačio u 38. minutu, Gregorič je iz skoro mrtvog ugla prevario Ramaja.

Mogli su gosti do pobede u finišu utakmice, imaće za čime da žale. Tačnije Lindstrem, koji je propustio stopostotnu priliku, tačnije odbranio je Gikjevič.

U duelu davljenika povela je Arminija iz prvog ozbiljnijeg napada, strelac je posle osam minuta igre bio Okugava. Može se reći da je skoro sve što su večerašnji rivali uputili ka golu, tamo i završilo, pa je sledeće veliko uzbuđenje bilo ono iz 35. minuta, sjajan trk Levelinga i gol kojim je Grojter Firt izjednačio.

Gosti su bili nešto bolji rival u nastavku pa su zasluženo došli do prednosti golom Nilsena u 67. minutu. Probudila se Arminija i izborila bod, prelep volej Kastra u 83. minutu za konačnih 2:2.