EngleskaFudbal

Fulam melje, Mitrović dominira!

13 golova Silvine ekipe u dva meča.

Bristol je bolje otvorio meč na Krejven Kotidžu, posle sedam minuta igre sevnula je kontra koju je golom završio Semenjo. Fulam je odgovorio preko Mitrovića u 21. minutu, centrirao je Vilson sa desne strane, srpski fudbaler bio je nadmoćan u duelu sa svojim čuvarem i loptu glavom poslao u suprotnu stranu.

Ponovo su gosti poveli u 29. minutu, na isti način, isti egzekutor, kontranapad posle koga je Semenjo još jednom matirao Rodaka. Ovoga puta prednost je trajala samo dva minuta, sada se Mitrović našao u ulozi asistenta, strelac za novo izjednačenje bio je Kebano.

Razgoropadili su se Kolibari, u razmaku od po pet minuta pala su tri gola, za prvo vođstvo pogodio je Karvaljo. Poluvreme je u velikom stilu završio Mitrović, najpre još jedan gol glavom, sada na centaršut Kirnija sa leve strane, zatim i levom, slabijom nogom, na asistenciju istog igrača. Konačnih 6:2 postavio je Kebano u 57. minutu.

Posle jednog kriznog perioda Fulam je na pravi način pronašao formu. Vratili su se na prvo mesto predvođeni Mitrovićem koji je sa 27 pogodaka najbolji strelac takmičenja i uz to je sakupio sedam asistencija.