Igokea produžila Ciboninu seriju poraza

Bajićev tim grabi ka plej-ofu – 77:82 (15:16, 21:25, 20:15, 21:26).

Predvođena Brankovićem, Cibona je nešto bolje otvorila meč ali nije dugo trebalo Igokei da uhvati priključak u jednoj četvrtini sa malim brojem poena. Pronašli su i jedni i drugi napadački ritam do kraja poluvremena ali je inicijativu imao gostujući sastav – 36:41.

Stivens otvara drugo poluvreme pogotkom za plus sedam da bi domaćin odgovorio nizom poena, anulirao zaostatak i vratio se u egal. Gledali smo veliku borbu i izjednačen meč u kome su na samom kraju Radanov i Jošilo omogućli Igosima dovoljnu zalihu da se izbegne dramatična završnica.

Goste je do trijumfa predvodio Stivens sa 21 poenom i sedam skokova, Voler je dodao 17 poena. Kod Cibone istakli su se Rovers sa 13 poena i devet skokova te Branković sa po 12 koševa i uhvaćenih lopti.