Igokea u dobrom ritmu, savladan Zadar u Laktašima

Posle jednog kriznog perioda čini se da je Bajićeva ekipa popravila formu – 79:67 (19:23, 18:14, 23:17, 19:13).

Zahvaljujući pre svega Tompsonu pa zatim i Karteru gosti su bili nešto bolji rival u ranoj fazi utakmice. Igokea je u nastavku poluvremena pre svega stegla odbranu pa se do odlaska na veliki odmor igralo maltene koš za koš – 37:37.

Voler i Tanasković, pa kasnije i Fundić bili su raspoloženi pa su polako ali sigurno Igosi nametali ritam koji je rivalu bilo sve teže da prati. Na početku poslednjeg kvartala domaćin je došao do 13 poena prednosti i tu povratka za Zadar više nije bilo, rezultatska distanca je bez većih problema održavana do kraja utakmice.

Najefikasniji u ekipi Igokee bili su Jošilo sa 17 i Voler sa 15 poena. Po 16 poena kod gostiju postigli su Karter i Tompson s tim da je ovaj drugi dodao i 11 skokova.