FudbalOstale lige

Ilić konačno prekinuo loš niz, pobedio bivšeg saigrača iz Partizana!

Saša Ilić i njegov Atromitos prekinuli su post od mesec i po dana u Superligi Grčke.

Klub iz Peristerija na svom terenu savladao je Lamiju u okviru 25. kola rezultatom 3:1.

Atromitos je sada osmi sa 27 bodova, dok je Lamija šesta sa 34 osvojena poena.

Domaćin je već u 2. minutu poveo pogotkom Denzela Jubitane, ali su gosti izjednačili u 26. minutu preko Vikintasa Silvka.

Drugo poluvreme donelo je Atromitosu tri važna boda.

Karol Angielski je u 61. minutu pogodio za 2:1, a potom je Ilićev tim ostao sa igračem manje. Strelac prvog gola Jubitana zaradio je drugu javnu opomenu, pa je morao da napusti teren.

Ipak, i sa igračem manje Atromitos stiže do još jednog gola i pobede. Strelac je ponovo bio Angielski, a igrao se 82. minut.

Gosti iz Lamije su od 72. minuta na terenu igrali sa bivšim Ilićevim saigračem iz Partizana, Zoranom Bambijem Tošićem.