FudbalSrbija

Kerkez: Bila je zanimljiva utakmica

Pet golova videli smo u duelu Vojvodine i Čukaričkog, sjajan fudbal, povratak gostiju iz dva gola minusa, na njihovu nesreću na kraju su ostali potpuno praznih šaka.

Čestitam Vojvodini na pobedi. Kada otvorite ovako utakmicu, sa vrlo brzo primljena dva gola, onda je jako teško da se vratite protiv kvalitetne ekipe kao što je Vojvodina. U drugom poluvremenu energija je bila na visokom nivou i nakon što smo se vratili posle 2:0, verovatno zbog prevelike želje da se pobedi, platili smo ceh. Bila je zanimljiva utakmica, pravi derbi ekipa koje se bore za Evropu.

Zadovoljan je Kerkez drugim poluvremenom, pokušava da izvadi pozitivne stvari i svojim fudbalerima da smernice za nastavak sezone.

Mojim momcima čestitam na drugom poluvremenu, a to prvo poluvreme treba da nam bude veoma velika škola. Imali smo problema s tim ulaskom u igru, ali radićemo na tome. Igraćemo opet sigurno i videćemo na kraju gde smo.