FudbalLiga konferencija

Kraj za Čukarički koji je zaslužio više nego što rezultat pokazuje (VIDEO)

Tvente još ubedljiviji u revanšu – 4:1 (1:1).

Čudno zvuči kad se dve utakmice izgube rezultatima 1:3 i 4:1 ali je definitivno Čukarički zaslužio više u ovom dvomeču nego što to rezultati utakmica pokazuju. Pokazala je Kerkezova ekipa dovoljno da bar u jednom duelu izvuče pozitivan rezultat ali će svakako morati da se okrene domaćim obavezama koristeći ovo, ipak vredno iskustvo.

Ofanziva Brđana na početku utakmice, sabijen je domaćin na svoju polovinu. Kovač je izblokiran, Unerštal je uspeo nekako da zaustavi Lučića ali je mrežu uspeo da zatrese Adžić koji je posle jedne duge lopte preko odbrane iskoristio zicer i upisao svoj prvenac u dresu novog kluba.

Ubrzo je i Ovusu imao odličnu priliku ali se i sada istakao Unerštal. Nalet gostiju prekinuo je gol, slobodan udarac sa leve strane, Badamosi je pogrešio i lopta je završila na drugoj stativi gde Preper nije imao težak zadatak. Ostatak poluvremena obeležila je inicijativa Tventea, dve velike prilike imao je Vlap, maltene preslikane. Centaršut sa desne strane, Mićović ostavljen njemu na milost, prvi put je promašio, drugi put pogodio.

U ranoj fazi drugog poluvremena u prvom planu su bili golmani, s tim da je utisak da je više na iskušenju bio Unerštal koji je sprečio Ovusua, pa zatim i Ivanovića da izjednače. Sam finiš susreta obeležio je rezervista Colis koji je nedavno došao iz Noriča, gol u 83. minutu pa u nadoknadi vremena, dosta efektniji, dodao je so na ranu Čukaričkom koji nije zaslužio ovako visok poraz.