FrancuskaFudbal

Lil sa igračem manje odneo bod iz Marseja

Odigrane su sada sve utakmice 21. kola.

Lil je bio bolji rival u ranoj fazi utakmice, Lopez je u dva navrata zaustavljao Jilmaza, međutim u 22. minutu bio je nemoćan, posle kornera koji je izveo Sančez matirao ga je Botman. Oslobodio se Olimpik pritska u nastavku, tukao je odlično Paje iz slobodnog udarca, pa Guenduzi iz igre, Grbić je bio na visini zadatka u obe situacije.

Od 32. minuta aktuelni šampion ostao je sa igračem manje, drugi žuti karton zaradio je Andre. Do odlaska na odmor videli smo još jedan slobodnjak Pajea, ovaj je završio malo iznad prečke, na drugoj strani je Bamba snažno šutirao sa ivice šesnaesterca i naterao Lopeza na još jednu intervenciju.

Usledilo je zatišje do 70. minuta kada je Bambi poništen gol zbog ofsajda. Pet minuta kasnije pao je gol, Paje je izveo korner, Ander postavio konačnih 1:1 s obzirom na to da pokušaji domaćina da dođe do celog plena u nastavku nisu bili uspešni.