EngleskaFudbal

Liverpul u drugom poluvremenu slomio Kardif za plasman u narednu rundu FA kupa (VIDEO)

Redsi se vratili sa pauze pobedom.

Nije bilo mnogo dešavanja u prvom poluvremenu na Enfildu ali beležimo jedno na samom otvaranju. Žota je majstorski izbacio čuvara i sjajno tukao maltene sa penala, Filips je još bolje reagovao.

Brava je otključana u 53. minutu, Aleksander-Arnold je idealno centrirao iz slobodnjaka sa desne strane, Žota pronašao put do mreže. Malo je falilo da Žota postigne atraktivan gol u nastavku, međutim na novi pogodak se čekalo do 68. minuta kada je poigravanje u šesnaestercu Kardifa kaznio Minamino.

Sve je bilo rešeno u 76. minutu, izuzetno lep prijem i još lepši udarac iz okreta Eliota. Četiri minuta kasnije Kolvil je postigao počasni pogodak za goste i postavlja konačan rezultat utakmice – 3:1.