FudbalItalijaVESTI DANA

Magija Vlahovića na stadionu Karlo Kasteljani! (VIDEO)

Srpski fudbaler nastavlja da oduševljava.

Nije bilo sigurno da li će Vlahović startovati u Empoliju danas, imao je Alegri zamisao da odmori mladog napadača, ipak, odlučio se da ga uvrsti u startnu postavu i to mu se isplatilo. Juventus vodi na poluvremenu upravo zahvaljujući novajliji.

Inicijativa Bjankonera urodila je plodom u 32. minutu kada je Kin doveo goste u vođstvo. Primljeni gol razdrmao je domaćina, Zurkovski je izjednačio u 40. minutu ali Juventus ipak na veliki odmor nosi gol prednosti.

Fudbalska lepota u nadoknadi prvog poluvremena u režiji Kvadrada i Vlahovića. Kolumbijac je sjajno doturio loptu srpskom napadaču a ovaj demonstrirao klasu još jednom, taj pogodak možete videti ovde.

Nije mladi napadač stao na ovome. U 66. minutu Morata asistira Vlahoviću, ovaj sjajno prihvata loptu i prebacuje Vikarija, drugi gol možete videti ovde. Deset minuta kasnije La Mantia je smanjio i postavio na kraju konačnih 2:3.

Ranije danas remizirali su Salenitana i Bolonja. Mihajlovićeva ekipa povela je preko Arnautovića u finišu prvog poluvremena, domaćin je bio bolji u nastavku i došao do boda pogotkom Zortee u 72. minutu.

Veče je zatvorio izuzetno interesantan duel u Ređo Emiliji. Sasuolo je poveo golom Traorea u 19. minutu, Fiorentina je u poznoj fazi utakmice ostala sa igračem manje ali i izjednačila preko Kabrala, u četvrtom minutu nadoknade Defrel je osigurao pobedu Neroverdima.