FudbalItalija

Milan napravio veliki korak ka tituli, treća uzastopna pobeda Napolija (VIDEO)

Pobeda Sasuola posle mesec dana.

U svakom mogućem smislu lepo veče na San Siru. Sigurna igra, lepi golovi, Milan je pobedom nad Atalantom došao nadomak dugo čekane titule.

Blok gostiju iz Bergama probijen je u 56. minutu. Tek što je ušao u igru Mesias je poslao perfektnu loptu ka Leauu koji je bio spretniji od čuvara i poslao loptu kroz noge Musou što možete videti klikom ovde.

Lepotu akcije kod prvog gola nadmašio je drugi iz 75. minuta. Ernandez je vukao loptu pa jedno 70 metara i sve završio preciznim udarcem, taj pogodak možete videti ovde. Pobedom od 2:0 nad Atalantom, Milan drži sudbinu u svojim rukama bez obzira na ishod Interovog gostovanja na Sardiniji, pobeda u Ređo Emiliji u poslednjem kolu vodi Rosonere na tron.

Podigao je Napoli formu ali previše kasno da se uključi u borbu za titulu. Mrežu Đenove načeo je Osimhen u 32. minutu, idealan trzaj glavom na isti takav centaršut Di Lorenca.

Dosuđen je i penal za Napolitance, Insinje je u 65. minutu siguran. Đenovu je dokrajčio Lobotka izuzetno preciznim udarcem u 81. minutu.

Popravio je atmosferu Sasuolo atmosferu u svojim redovima slavivši u Bolonji posle više od mesec dana čekanja na trijumf. Skamaka je doveo goste u vođstvo u 35. minutu posle kornera koji je izveo Berardi.

Posle asistencije Berardi je postigao i gol, u 70. minutu makazicama je duplirao vođstvo. Pet minuta kasnije Skamaka je postigao svoj drugi pogodak, u nadoknadi vremena Orsolini je sa bele tačke postavio konačnih 1:3.