FK Crvena zvezdaFudbalSrbija

Minimalac Zvezde za novu pobedu na pripremama

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su mađarski Zalaegerseg 1:0 u drugom meču na pipremema na Kipru.

Jedini gol na meču postigao je Jovan Šljivić sredinom prvog poluvremena. Crveno-beli nisu koristili sve šanse koje su im se ukazale, a imali su ih dve velike u prvom poluvremenu.

Ipak, u nastavku meča Zvezda nije briljirala, šta više mađarska ekipa je delovala kao bolji rival na terenu, međutim ni jedni ni drugi nisu uspeli da realizuju šanse i stignu do pogotka.

Imali su Mađari nekoliko šansi i to ozbiljnih, pogotovo u poslednjem kvartalu, ali je golman crveno-belih Zoran Popović bio na visini zadatka.

Podsećanja radi, Zvezda je u prvoj utakmici na Kipru savladala lokalni sastav Hloraku rezultatom 3:2.