EngleskaFudbal

Odlazeći Bergvajn heroj Pevaca, sigurna igra Junajteda (VIDEO)

Devet golova u dva meča Premijer lige danas.

Pucalo je na King Pauer Stadionu od prvog minuta, šanse na obe strane, više je pretio Totenhem, Kejn je čak pogodio i prečku, ali je do gola prvi stigao Lester. Razmena pasova domaćina krenula je bukvalno od Šmajhela, završila se uz malo i sreće golom Dake. Igrao se 24. minut.

U istom ritmu se nastavilo, Loris se istakao odbranom posle udarca Medisona, na drugoj strani posle udarca Hojbjerga je izbačena sa gol linije. Završnica je pripala Kejnu, u 38. minutu Skip oduzima loptu na sredini, sjajan pas Vinksa u prostor za Kejna, ovaj lomi Sujunčua i matira Šmajhela.

Imao je Kejn još dve prilike pred odlazak na odmor, mogao je da preokrene. Kod prvog pokušaja tukao je preko prečke, drugi je odbranio Šmajhel.

Po jedna intervencija Lorisa i Šmajhela pre nego što je pao treći gol na utakmici. Iz trećeg pokušaja Medison je uz pomoć Tangange uspeo da savlada golmana gostiju.

U završnici prava ludnica! Konte je posegnuo za Bergvajnom kao zadnjom opcijom sa klupe. Momak koji je na pragu odlaska u petom minutu nadoknade jedan odbitak smestio je u gol za izjedačenje. Tek što su domaći fudbaleri krenuli sa centra, izgubili su loptu, sevnula je kontra, Kejn je poslao loptu ka Bergvajnu a ovaj je uz pomoć stative smestio u mrežu za veliko slavlje.

De Hea je spasao Junajted u uvodnim minutima utakmice na gostovanju Brentfordu. U nastavku su Crveni đavoli sve više pretili, Dalot je šutirao jako blizu stative, Ronaldo otvorio poluvreme prečkom, sve je to bila najava za ono što će uslediti. Perfektna lopta Freda u 55. minutu i još lepša reakcija Elange pred golom domaćina.

Lepa akcija u 62. minutu, Ronaldo je grudima otvorio kontru, ista je završena asistencijom Fernandeša za Grinvuda. Fernandeš je bio asistent i u 77. minutu, posle ukradene lopte sevnuo je novi napad Crvenih đavola, Portugalac je odložio loptu na desnu stranu, Rašford je zakucao u mrežu.

Konačnih 1:3 postavio je Toni u 85. minutu posle jednog daleko bačenog auta i konfuzije u odbrani gostiju.